TARIM İL MÜDÜRÜ ZİYARETİ
![TARIM İL MÜDÜRÜ ZİYARETİ](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/26009_11_21_40.jpg)
Ziyarette, meslektaşlarımızın yaşadığı sorunlar ve çözüm yolları konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.
Şube Yönetim Kurulumuz, 3 Kasım 2011 tarihinde İlimize yeni atanan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İl Müdürü Salih KÖKSAL`ı ziyaret ederek, başarılar diledi. Ziyarette, meslektaşlarımızın yaşadığı sorunlar ve çözüm yolları konusunda da görüş alışverişinde bulunuldu.
Okunma Sayısı: 645