TARIM-KOOP DERGİSİ İLE RÖPORTAJ
![TARIM-KOOP DERGİSİ İLE RÖPORTAJ](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/35218_15_14_06.jpg)
Şube Başkanımız Özkan TAŞPINAR, TARIM-KOOP Dergisine ODA`mızın faaliyetlerini anlattı.
Konya Şube Başkanımız Özkan TAŞPINAR, Tarımsal Kalkınma Kooperatifleri Bölge Birliğinde Tarım Danışmanı olarak çalışan ODA mız üyelerinden Ayşegül DEMİRÖRS ve Zehra Betül BOZTAŞ ın TARIM-KOOP Dergisi için Ziraat Mühendisleri Odası ve Konya Şubemizin faaliyetleri hakkındaki sorularını yanıtladı.
Okunma Sayısı: 536
Fotoğraf Galerisi