TARIM ORKAM-SEN ZİYARETİ
![TARIM ORKAM-SEN ZİYARETİ](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/64247_16_30_39.jpg)
TARIM ORKAM-SEN Genel Başkanı Hamit KURT, Genel Sekreter Ali KILIÇ ve Genel Basın Yayın Sekreteri Koray ATEŞ, 20 Eylül 2018 Perşembe günü Genel Merkezimizi ziyaret ettiler.
Ziyaret sırasında: ODA Başkanımız Özden GÜNGÖR ile mesleki alanı ilgilendiren sorunlar, ülke tarımı ve uygulanan tarım politikaları konusunda görüş alış-verişinde bulundular.
Okunma Sayısı: 735
Fotoğraf Galerisi