TARIMSAL YAYIM VE DANIŞMANLIK EĞİTİMİ TAMAMLANDI
![TARIMSAL YAYIM VE DANIŞMANLIK EĞİTİMİ TAMAMLANDI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/8172_16_09_59.jpg)
Şubemizce 5-23 Mayıs 2008 tarihleri arasında düzenlenen ‘‘Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Sertifika Eğitimi‘‘ 23 Mayıs 2008 günü yapılan sınavla sona erdi.
Şubemizce 5-23 Mayıs 2008 tarihleri arasında düzenlenen ‘‘Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Sertifika Eğitimi‘‘ 23 Mayıs 2008 günü yapılan sınavla sona erdi.
Sınav sonucunda eğitime katılan tüm meslektaşlarımız başarılı olarak, Tarımsal Danışmanlık Sertifikası almaya hak kazandılar.
Okunma Sayısı: 1681
Fotoğraf Galerisi