THD HEYETİNDEN ODAMIZA ZİYARET
![THD HEYETİNDEN ODAMIZA ZİYARET](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/44736_11_03_05.jpg)
Ziyarette Tüketici Hakları Haftası etkinlikleri ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.
Tüketici Hakları Derneği Genel Başkanı Turhan ÇAKAR, Genel Başkan Yardımcısı Ergün KILIÇ ve dernekten Oral ERGÜNEŞ, 9 Mart 2015 Pazartesi günü ODA`mızı ziyaret ettiler.
Konuk heyet, ODA Başkanımız Özden GÜNGÖR, II. Başkanımız Prof. Dr. Melahat AVCI BİRSİN, Yazmanımız Caner AKSAKAL, Yönetim Kurulu üyelerimiz Murat ASLAN ve Vuslat BEKTAŞ ile Genel Sekreter Yardımcımız Bülent TORUNBALCI tarafından ağırlandı.
Ziyarette Tüketici Hakları Haftası etkinlikleri ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.
Okunma Sayısı: 59
Fotoğraf Galerisi