TKDK 4. BAŞVURU ÇAĞRI TANITIMI TOPLANTISINA KATILDIK
![TKDK 4. BAŞVURU ÇAĞRI TANITIMI TOPLANTISINA KATILDIK](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/26817_17_39_37.jpg)
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Trabzon İl Koordinatörlüğü 4. Başvuru Çağrı Tanıtım Toplantısı 22 Aralık 2011`de yapıldı.
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Trabzon İl Koordinatörlüğü‘nün ev sahipliğinde, 22 Aralık 2011 tarihinde, Vali Recep KIZILCIK, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, Meslek Odaları, S.T.K‘lar ve basın mensuplarının katılımı ile gerçekleştirilen 4. Başvuru Çağrı Tanıtımı Toplantısına, Şube Başkanımız Yahya ÇAVDAR ve Yazmanımız Şeref KABAOĞLU katıldılar.
Okunma Sayısı: 712
Fotoğraf Galerisi