TMMOB, DİSK, KESK VE TTB EYLEMİ
![TMMOB, DİSK, KESK VE TTB EYLEMİ](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/25984_14_46_20.jpg)
Kırklareli`ndeki eyleme İl Temsilcimiz Erol ÖZKAN katıldı.
DİSK, KESK, TMMOB ve TTB birlikteliği ile sürdürülen "İnsanca Yaşam, Eşit, Özgür, Demokratik Bir Türkiye" eylemliliği çerçevesinde; Kırklareli‘nde 14 Ekim 2011 günü "grevsiz sendika hakkı istemiyoruz" sloganıyla yürüyüş ve basın açıklaması gerçekleştirildi. Etkinliğe İl Temsilcimiz ve TMMOB Kırklareli İKK Sekreteri Dr. Erol ÖZKAN katıldı.
Okunma Sayısı: 271
Fotoğraf Galerisi