TMMOB KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI VE TMMOB PEYZAJ MİMARLARI ODASI GENEL KURULU
![TMMOB KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI VE TMMOB PEYZAJ MİMARLARI ODASI GENEL KURULU](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/2_14_01_200.jpg)
ODA Başkanımız Özden GÜNGÖR, TMMOB Yürütme Kurulu Üyemiz Mustafa Tevfik Kızgınkaya ile birlikte 26 Mart 2016 Cumartesi günü Teoman Öztürk Öğrenci Evinde gerçekleştirilen TMMOB Kimya Mühendisleri Odası`nın (KMO) 45. Olağan Genel Kurulu`na katıldı.
ODA Başkanımız Özden GÜNGÖR, aynı gün TMMOB Yürütme Kurulu Üyesi Bahattin Şahin ile birlikte AÜZF Dekanlık Toplantı Salonunda gerçekleştirilen TMMOB Peyzaj Mimarları Odası`nın (PMO) 12. Olağan Genel Kurulu`na katıldı.
Açılış konuşmalarında söz alan ODA Başkanımız, Genel Kurulların başarılı geçmesi dileklerinde bulundu.
Okunma Sayısı: 288
Fotoğraf Galerisi