TMMOB MÜCADELE MEŞALESİNİ YAKTI
![TMMOB MÜCADELE MEŞALESİNİ YAKTI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/31872_14_14_55.jpg)
TMMOB üyesi yüzlerce mühendis, mimar, şehir plancısı 15 Aralık Cumartesi akşamı mücadele ateşini yaktılar.
AKP`nin TMMOB`yi işlevsizleştirip yok etmeye yönelik yasa değişikliğine karşı mücadele ateşi Ankara`da yakıldı. TMMOB üyesi yüzlerce mühendis, mimar, şehir plancısı 15 Aralık Cumartesi akşamı meşalelerle, sloganlarla İnşaat Mühendisleri Odası önünden Mimarlar Odası`na yürüyerek, burada mücadele ateşini yaktılar. Eyleme, önceki dönem Bursa Şube Başkanımız ve CHP Milletvekili İlhan DEMİRÖZ, Yönetim Kurulu üyelerimiz ve meslektaşlarımız katılım sağladı.
Okunma Sayısı: 571
Fotoğraf Galerisi