TMMOB YÖNETİM KURULU İLE ODA BAŞKANLARI ORTAK TOPLANTISI
![TMMOB YÖNETİM KURULU İLE ODA BAŞKANLARI ORTAK TOPLANTISI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/40381_15_30_04.jpg)
Toplantıya ODA Başkanımız Özden GÜNGÖR katıldı.
TMMOB Yönetim Kurulu ve Oda Başkanları Ortak Toplantısı 18 Haziran 2014 tarihinde TMMOB Teoman Öztürk Öğrenci Evi Sosyal Tesisi`nde gerçekleştirildi. ODA Başkanımız Özden GÜNGÖRün katıldığı toplantıda, TMMOB 43. Dönem Çalışma Programı`na ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.
Okunma Sayısı: 222
Fotoğraf Galerisi