TMMOB ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI 46. OLAĞAN GENEL KURULU
![TMMOB ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI 46. OLAĞAN GENEL KURULU](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/62183_16_01_40.jpg)
Antalya Şube 46. Dönem delegasyonu olarak, Odamızın 46. Dönem Olağan Genel Kurul ve seçimlerine katıldık. Genel Kurulda söz alan Şube Başkanımız Vural ŞAHİN, Antalya`da tarım sektöründe yaşanan sorunları dile getirdi. Şubemiz Yönetim Kurulu üyesi ve delegesi Musa TOROS` un Divan Yazmanı seçildiği Genel Kurul` da Şubemizden, Vural ŞAHİN, Yusuf KUMBUL, Taylan ÇELİKER, Ekrem DİBEK, Ahmet DALOĞLU, İbrahim AKBULUT ve Salih TOROS TMMOB delegesi olarak seçildiler. Şube Delegelerimiz ayrıca Anıtkabir`i ziyaret ederek, Odamız adına yapılan çelenk sunumuna da katıldılar.
Okunma Sayısı: 115
Fotoğraf Galerisi