TOD 93. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ETKİNLİĞİNE KATILDIK
![TOD 93. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ETKİNLİĞİNE KATILDIK](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/60528_19_57_28.jpg)
Türkiye Ormancılar Derneği Marmara Şubesi`nin 28 Aralık 2017 günü düzenlediği Türkiye Ormancılar Derneği 93. Kuruluş Yıldönümü Etkinliğine katıldık. Etkinlik kapsamında gerçekleştirilen panelde Şube Başkanımız Ahmet ATALIK "Türkiye`nin Çöken Tarımı: İhracattan İthalata" konulu bir sunum yaptı. İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ünal AKKEMİK`in yönettiği panelin diğer konuşmacısı İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi öğretim üyesi Doç. Dr. Nesibe KÖSE "Türkiye`nin Bitkisel Biyolojik Çeşitliliği ve Tehditler" konulu bir sunum yaptı.
Okunma Sayısı: 163
Fotoğraf Galerisi