TOPRAK KORUMA PROJE EĞİTİMİ BAŞLADI
![TOPRAK KORUMA PROJE EĞİTİMİ BAŞLADI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/52750_14_57_25.jpg)
ZMO Genel Merkez Toplantı Salonunda, 20-24.06.2016 tarihleri arasında düzenlenen "TOPRAK KORUMA PROJE EĞİTİMİ" ZMO Başkanımız Özden GÜNGÖR ve Genel Sekreterimiz Kamil BAYRAM‘ın açılış konuşması ile başlamıştır. Eğitimin amacı,Toprak Koruma Projelerinin; Bilimsel, teknik ve mesleki etik kurallara uygun olarak hazırlanmasıdır. Eğitim Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim Üyelerinden Prof.Dr. İlhami BAYRAMİN ve Prof.Dr.Günay ERPUL tarafından verilmektedir.
Okunma Sayısı: 533
Fotoğraf Galerisi