TOPRAK KORUMA PROJESİ EĞİTİMİ TOPLANTISI
![TOPRAK KORUMA PROJESİ EĞİTİMİ TOPLANTISI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/6448_12_49_02.jpg)
ODA Başkanımız Dr. Gökhan GÜNAYDIN ve Önceki Dönem Başkanlarımızdan Mahir GÜRBÜZ, 4 Şubat 2008 Pazartesi günü bir toplantı yaptılar.
ODA Başkanımız Dr. Gökhan GÜNAYDIN ve Önceki Dönem Başkanlarımızdan Mahir GÜRBÜZ, 4 Şubat 2008 Pazartesi günü toplantı yaparak, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı‘nca Toprak Koruma Projesi Eğitimi verilmesinin iptaline yönelik açtığımız ve kazandığımız davaya ilişkin bir çalışma gerçekleştirdiler.
Okunma Sayısı: 1123
Fotoğraf Galerisi