TRABZON TARIM PLATFORMU OLUŞUMU
![TRABZON TARIM PLATFORMU OLUŞUMU](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/8090_15_52_31.jpg)
Şube Başkanımız Mehmet TAÇOĞLU, Yönetim Kurulu üyelerimiz Cemil PEHLEVAN ve Avni AYDIN; Akçaabat, Çarşıbaşı, Vakfıkebir ve Beşikdüzü ilçe ziraat odaları başkanlarını belirli dönemlerde ziyaret ettiler.
Şube Başkanımız Mehmet TAÇOĞLU, Yönetim Kurulu üyelerimiz Cemil PEHLEVAN ve Avni AYDIN; Akçaabat, Çarşıbaşı, Vakfıkebir ve Beşikdüzü ilçe ziraat odaları başkanlarını belirli dönemlerde ziyaret ederek, Trabzon Tarım Platformu oluşturulması hakkında görüş alışverişinde bulundular.
Okunma Sayısı: 1452
Fotoğraf Galerisi