TRAKYA BÖLGE MİTİNGİNE KATILDIK
![TRAKYA BÖLGE MİTİNGİNE KATILDIK](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/29142_16_53_12.jpg)
1 Mayıs`ı kutladık...
Kırklareli İl Temsilciliği olarak 1 Mayıs Emek Bayramında Lüleburgaz‘da düzenlenen Trakya bölge mitingine katıldık. TMMOB Kırklareli İl Koordinasyon Kurulu pankartı altında destek verdiğimiz yürüyüş ve mitingde ODA`mızı İl Temsilcimiz ve TMMOB Kırklareli İKK Sekreteri Dr. Erol ÖZKAN, Yönetim Kurulu Üyemiz Serdem SAYGIN ve meslektaşlarımız temsil etti.
Okunma Sayısı: 503
Fotoğraf Galerisi