TRÜF MANTARI AŞILI MEŞE AĞACI DİKTİK
![TRÜF MANTARI AŞILI MEŞE AĞACI DİKTİK](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/52432_08_36_54.jpg)
TRÜF MANTARI AŞILI MEŞE AĞACI DİKTİK
Muğla Büyükşehir Belediyesi, Yatağan İlçesi, Kafaca Kaplancık Mahallesi`nde oluşturulan Trüf Mantarı Üretim sahasının açılışı Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün`ün katılımı ile gerçekleştirildi.Açılışa Şubemiz Yönetim Kurulu ve üyeleri de katılarak Meşe ağacı dikmişlerdir.
Okunma Sayısı: 229
Fotoğraf Galerisi