TÜKETİCİ DERNEKLERİ FEDERASYONU`NUN GENEL KURULUNA KATILDIK
![TÜKETİCİ DERNEKLERİ FEDERASYONU`NUN GENEL KURULUNA KATILDIK](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/52759_16_20_50.jpg)
18.Haziran.2016 günü, Ankarada,Tüketici Dernekleri Federasyonu (TÜDEF) 7.Olağan Genel Kurulu yapıldı, Genel Kurula ODA Başkanımız Özden GÜNGÖR,Yönetim Kurulu Üyelerimiz II.Başkan Prof.Dr.Cem ÖZKAN ve Yazman Murat ASLAN katıldılar. ZMO adına bir konuşma yapan Başkanımıza, TÜDEF`e yaptığı katkılar nedeniyle plaket verildi.
Okunma Sayısı: 399
Fotoğraf Galerisi