TÜRKİYE`DEKİ SU POTANSİYELİ, SU KULLANIMI VE SU KİRLİLİĞİ PANELİ
![TÜRKİYE`DEKİ SU POTANSİYELİ, SU KULLANIMI VE SU KİRLİLİĞİ PANELİ](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/33406_10_36_01.jpg)
Dünya Su Günü nedeniyle, 22 Mart 2013 Cuma günü Süleyman Demirel Kültür Merkezi‘nde düzenlenen "Türkiye‘deki Su Potansiyeli, Su Kullanımı ve Su Kirliliği" konulu panele; Şube Başkanımız İbrahim DEMRAN, Şube II. Başkanımız Selçuk KARABAT, Yönetim Kurulu Yazman Üyemiz Müjgan ŞENAY ve meslektaşlarımız katıldılar.
Okunma Sayısı: 615
Fotoğraf Galerisi