TÜRKİYE KENT KONSEYLERİ PLATFORMU TOPLANTISI
![TÜRKİYE KENT KONSEYLERİ PLATFORMU TOPLANTISI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/30272_16_15_48.jpg)
Toplantıya Kırklareli İl Temsilcimiz katıldı.
Kırklareli İl Temsilcimiz ve Kırklareli Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Dr. Erol ÖZKAN, 15 Eylül 2012 tarihinde, Silivri‘de yapılan Türkiye Kent Konseyleri Platformu 8. Toplantısına katılarak, ODA`mız görüşlerini dile getirdi. Toplantıda, İzmir Şube Başkanımız Ferdan ÇİFTÇİ de yer aldı.
Okunma Sayısı: 558
Fotoğraf Galerisi