TÜRKİYE SÜT ÜRETİCİLERİ MERKEZ BİRLİĞİ`NE ZİYARET
![TÜRKİYE SÜT ÜRETİCİLERİ MERKEZ BİRLİĞİ`NE ZİYARET](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/40843_17_30_44.jpg)
ODA Başkanımız ve Genel Sekreterimiz SÜTBİR`i ziyaret etti.
ODA Başkanımız Özden GÜNGÖR ve Genel Sekreterimiz Kamil BAYRAM, 7 Ağustos 2014 Perşembe günü Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği (SÜTBİR) Genel Müdürü Meslektaşımız Dilaver KURT`u ziyaret ederek, yeni görevinden dolayı kutladılar ve başarı dileklerini ilettiler.
Okunma Sayısı: 215
Fotoğraf Galerisi