TÜTÜN EKSPERLERİ DERNEĞİ'NDEN ODA'MIZA ZİYARET
![TÜTÜN EKSPERLERİ DERNEĞİ'NDEN ODA'MIZA ZİYARET](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/6899_16_29_31.jpg)
Tütün Eksperleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Oktay ÇELİK ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri, 12 Mart 2008 Çarşamba günü ODA‘mızı ziyaret ederek, Başkanımız Dr. Gökhan GÜNAYDIN ile görüş alışverişi yaptılar.
Tütün Eksperleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Oktay ÇELİK ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri, 12 Mart 2008 Çarşamba günü ODA‘mızı ziyaret ederek, Başkanımız Dr. Gökhan GÜNAYDIN ile görüş alışverişi yaptılar. Ziyarette ODA‘mız II. Başkanı Dr. Turhan TUNCER de hazır bulundu.
Okunma Sayısı: 487
Fotoğraf Galerisi