TÜV AUSTRİA İLE EĞİTİM SÖZLEŞMESİ İMZALANDI
![TÜV AUSTRİA İLE EĞİTİM SÖZLEŞMESİ İMZALANDI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/64943_14_43_37.jpg)
15 Kasım 2018 Perşembe günü, TÜV Austria ile “Güvenlik Bilgi Formu Hazırlayıcısı (GBF) Eğitimi” ve “Kimyasal Değerlendirme Uzmanı (KDU) Eğitimi" konusunda iş birliği sözleşmesi imzalandı.
Sözleşme; ODA Başkanımız Özden GÜNGÖR, TÜV Austria Belgelendirme Müdürü Bülent ÜNLÜKALAYCI ve TÜV Austria Eğitmeni Sevgi AKKUZU tarafından imza altına alındı.
Okunma Sayısı: 602
Fotoğraf Galerisi