ULUSAL GIDA AR-GE VE YENİLİK STRATEJİLERİ ÇALIŞTAYI
![ULUSAL GIDA AR-GE VE YENİLİK STRATEJİLERİ ÇALIŞTAYI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/20552_14_37_03.jpg)
Çalıştaya, Yönetim Kurulu Yazman Üyemiz Fatih TAŞDÖĞEN katıldı.
TÜBİTAK Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü‘nün (TÜBİTAK TÜSSİDE) Gebze-Kocaeli tesisinde 7-9 Ekim 2010 tarihlerinde düzenlediği "Ulusal Gıda Ar-Ge ve Yenilik Stratejileri Çalıştayı"na, ODA‘mız Yönetim Kurulu Yazman Üyesi Fatih TAŞDÖĞEN katılarak, görüşlerimizi dile getirdi.
Çalıştayda gıda alanı, Ar-Ge ve yenilik ekseninde bütüncül bir şekilde ele alınarak, çalıştay sonrasında strateji belirlemek için oluşturulacak çalışma grubuna yol gösterecek girdiler elde edildi.
Okunma Sayısı: 396
Fotoğraf Galerisi