ULUSLARARASI KOP GENÇLİK FESTİVALİ
![ULUSLARARASI KOP GENÇLİK FESTİVALİ](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/46318_12_53_01.jpg)
Konya ZMO Genç Karaman`da düzenlenen Uluslararası KOP Gençlik Festivali’nde stant açtı.
Ziraat Mühendisleri Odası Konya Şubesi Öğrenci Kolu Başkanı Esra ÇABUK, II. Başkan Mehmet KAYMAKÇI ile ZMO GENÇ Yönetim Kurulu Üyeleri, 8-11 Mayıs 2015 tarihleri arası Karaman‘da düzenlenen Uluslararası Konya Ovası Projesi (KOP) Gençlik Festivali‘ ne Konya Şubemiz adına katıldılar.
Festivale Türkiye‘nin 81 ilinden ve 70 ülkeden 1500 öğrenci katıldı.
Okunma Sayısı: 63
Fotoğraf Galerisi