ÜYELERLE BİRLİKTE SOSYAL ETKİNLİKLERİMİZ
![ÜYELERLE BİRLİKTE SOSYAL ETKİNLİKLERİMİZ](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/56929_12_45_19.jpg)
Üyelerimizin arasındaki dostluk ve birlikteliğin arttırılması, meslektaşlarımızın ODA çatısı altında bir araya getirilmesi ve üyelerimizin aileleri ile güzel vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla düzenlediğimiz bu etkinliklerden biride, Konya Devlet Tiyatrosu 2016-2017 tiyatro sezonunun oyunu olan Musahipzade Celal`in kaleme aldığı ve yönetmenliğini Ferdi DALKILIÇ `ın yaptığı "Fermanlı Deli hazretleri" isimli 2 perde olarak sahnelen oyunun birlikte izlenmesi oldu.
Oyun sonunda Şube Başkanımız Celil ÇALIŞ Oyuncular adına Ahmet ÇÖKMEZ e plaket takdim etti.
Okunma Sayısı: 96
Fotoğraf Galerisi