YEREL BASINLA TOPLANTI
![YEREL BASINLA TOPLANTI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/27366_18_01_52.jpg)
Tarımsal Öğretimin Yıldönümü ve Çalışan Gazeteciler Günü birlikte kutlandı.
Tarımsal Öğretimin Yıldönümü ve Çalışan Gazeteciler Günü olması nedeniyle 10 Ocak 2012 Salı günü Yönetim Kurulumuz yerel basınla yemekli bir toplantı toplantı gerçekleştirdi.
Şube Başkanımızın günün anlam ve önemine ilişkin konuşmasının ardından pasta kesilerek, hem Tarımsal Öğretimin Yıldönümü, hem de Çalışan Gazeteciler Günü kutlandı.
Okunma Sayısı: 418
Fotoğraf Galerisi