"YEŞİL ALTIN FINDIK VE TARIMIN GELECEĞİ" KONULU PANELE KATILDIK
!["YEŞİL ALTIN FINDIK VE TARIMIN GELECEĞİ" KONULU PANELE KATILDIK](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/63248_09_52_01.jpg)
02 Mayıs 2018 Çarşamba günü, Ordu Grand TESK Hotel’de, Tüm Üretici Köylüler Sendikası (TÜM KÖY SEN) Ordu Şubesi tarafından, “Yeşil Altın Fındık ve Tarımın Geleceği” konulu bir panel düzenlendi.
Panele; ODA Başkanımız Özden GÜNGÖR, Samsun Şube Başkanımız Hayati TOSUN, Tüm Köy Sen Genel Merkez Örgütlenme Uzmanı Sedat BAŞKAVAK ve Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şube Başkanı Zafer ŞENYURT katıldı.
Panelde: Tarımı şirketlere teslim etme politikalarının sürdürüldüğü, bunu engellemek için üreticilerin örgütlü olmasının gerekliliği vurgulandı.
Okunma Sayısı: 577
Fotoğraf Galerisi