ZMO 43. DÖNEM 1. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI
![ZMO 43. DÖNEM 1. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/30405_16_14_59.jpg)
Mersin‘de 21-23 Eylül 2012 tarihlerinde gerçekleştirilen 43. Dönem 1. Danışma Kurulu Toplantısı‘na Şube Başkanımız Vahap TUNCER ile Yönetim Kurulu Üyemiz Dr. Köksal Aydın ŞAKİR katıldı. Danışma Kurulu‘nda bölgemizdeki ve Türkiye‘deki Tarım Danışmanları, Zirai İlaç Bayilerinin Sorunlarının yanı sıra Antalya‘da bu yıl kurulan Tarım Konseyi Yönergesi hakkında kurul üyeleri bilgilendirildi.
Okunma Sayısı: 630
Fotoğraf Galerisi