ZMO 43. DÖNEM 3. DANIŞMA KURULU'NA KATILDIK
![ZMO 43. DÖNEM 3. DANIŞMA KURULU'NA KATILDIK](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/35707_09_52_21.jpg)
Tekirdağ`da gerçekleşen ZMO 43. Dönem 3. Danışma Kurulu Toplantısı'na katıldık.
25-27 Ekim 2013 tarihleri arasında ZMO Tekirdağ Şubesinin ev sahipliğinde gerçekleşen TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası 43.Dönem 3. Danışma Kurulu Toplantısına Konya Şubemiz adına Başkanımız Özkan TAŞPINAR ve II. Başkanımız Celil ÇALIŞ katıldı.
Okunma Sayısı: 228
Fotoğraf Galerisi