ZMO GENÇ’İN KONGRE ÇALIŞMALARI
![ZMO GENÇ’İN KONGRE ÇALIŞMALARI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/49152_14_28_11.jpg)
Konya Şube Öğrenci Kolumuz, Fakülte de gerçekleştirdikleri toplantıda 6. Ulusal Öğrenci Tarım Kongresi hazırlıklarını değerlendirdi.
ZMO Konya Şube Öğrenci Kolu Yönetim Kurulu Üyelerimiz, ZMO Genç ile Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi`nde toplantı yaptı. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği toplantıda Ankara`da 6` sı düzenlenecek olan Ulusal Öğrenci Tarım Kongresi`nde yapacakları sunum ve posterlerin hazırlıkları değerlendirildi.
ZMO Genç, 4-6 Mayıs 2016 tarihleri arası düzenlenecek 6. Ulusal Öğrenci Tarım Kongresi`ne tarımda gündeme ve geleceğe yönelik hazırladıkları 5 sunum ve 15 posterle katılacak.
Okunma Sayısı: 121
Fotoğraf Galerisi