ZMO GENÇ İZMİR ANTALYA TARIM FUARINA KATILDI
![ZMO GENÇ İZMİR ANTALYA TARIM FUARINA KATILDI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/21792_01_00_21.jpg)
ZMO Genç üyesi öğrencilerimiz Antalya Tarım Fuarına gezi düzenledi.
ZMO Genç üyesi öğrencilerimiz Şubemizin desteğiyle 4-5 Aralık tarihlerinde Antalya Tarım Fuarına gezi düzenledi. Öğrencilerimiz gezide hem tarımda yeni teknoloji ve firmaları yerinde görme şansı yakaladılar hem de Antalya‘nın tarihi ve turistik yerlerini gezdiler.
Okunma Sayısı: 1156
Fotoğraf Galerisi