ZMO ÖĞRENCİ KURULTAYI'NA KATILDIK
![ZMO ÖĞRENCİ KURULTAYI'NA KATILDIK](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/21663_17_13_07.jpg)
Kurultaya Van Şube Başkanımız M. Necip ALTUNLİ ile Yüzüncü Yıl Üniversitesinden 6 öğrenci ve bir öğretim görevlisi katıldı.
ODA‘mız tarafından 27-28 Kasım 2010 tarihlerinde düzenlenen Öğrenci Kurultayı‘na, Van Şube Başkanımız M. Necip ALTUNLİ ile Yüzüncü Yıl Üniversitesinden 6 öğrenci ve bir öğretim görevlisi katılım sağladı.
Okunma Sayısı: 1486
Fotoğraf Galerisi